تهران-هفت تیر-خیابان بهارمستیان-بن بست اول - پلاک 1- واحد 3 info@harrisnmewtech.ir 88326503
ورود

ارائه ساین به آژانس ها

ارائه ساین :

هتل هایی که مجهز به سیستم رزرواسیون آنلاین هستند میتوانند در برنامه پذیرش برای گروه های خود نام کاربری و کلمه عبور تولید نموده و به آژانس ها و گروه های طرف قرارداد خود امکان ساین بدهند . گروه ها و آژانس ها از طریق این نام کاربری و کلمه عبور میتوانند در هر ساعت از شبانه روز از طریق پورتال سایت هتل لاگین نموده و اقدام به رزرو نمایند .

Card image cap

برای دادن ساین به گروه ها و آژانس ها باید موارد زیر انجام شود

ایجاد گروه

گروه یا آژانسی که تمایل دارید به او ساین بدهید حتما باید در قسمت گروه ها در برنامه پذیرش وجود داشته باشد . (آموزش ایجاد گروه در پروسه آموزش ارائه میگردد)

ایجاد تیپ قراردادی

هر گروه و یا آژانسی برای استفاده از سیستم ساین باید در بازه های زمانی مختلف تخفیفات خود را از طریق سیستم دریافت نماید . برای تنظیمات بازه زمانی و قیمت ها و تخفیفات باید در برنامه پذیرش تیپ های قراردادی را ایجاد و تنظیم نمود . (آموزش ایجاد و تنظیم تیپ قراردادی در پروسه آموزش ارائه میگردد)

اتصال گروه به تیپ قرادادی

برای آنکه هر گروه از تخفیفات مختص خود بهره مند شود باید در برنامه پذیرش گروه را به تیپ قراردای مخصوص خودش لینک نمایید . (آموزش لینک گروه به تیپ قرادادی در پروسه آموزش ارائه میگردد)

دادن دسترسی ها

گروه ها برای استفاده از سایت دسترسی هایی دارند که توسط هتل در برنامه پذیرش برای آنها تنظیم میگردد . (آموزش دادن دسترسی ها در پروسه آموزش ارائه میگردد)

ایجاد کاربر

آژانس و یا گروه برای استفاده از سیستم ساین نیاز به نام کاربری و کلمه عبور دارد که توسط هتل در برنامه پذیرش ایجاد گردیده و به گروه و یا آژانس ارائه میشود . (آموزش ایجاد کاربر آژانس در پروسه آموزش ارائه میگردد)

ارائه نام کاربری و کلمه عبور به گروه و یا آژانس

آدرس لینک پورتال و نام کاربری و کلمه عبور جهت ساین به آژانس و یا گروه داده میشود تا آژانس بتواند در هر ساعت از شبانه روز لاگین نموده و از تخفیفات خود استفاده کرده و از طریق پورتال رزرو نماید .

Card image cap
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد . سیستم جامع نرم افزاری هریس با بیش از 30 زیر سیستم در دو بخشFront Office و Back Office و ارتباط کامل درون و بین سیستمی و برخورداری از محیط کاربرپسند (User Friendly ) توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت هتل داری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند