تهران-هفت تیر-خیابان بهارمستیان-بن بست اول - پلاک 1- واحد 3 info@harrisnmewtech.ir 88326503
ورود
Card image cap

شرکت مهندسي هريس پلاس يکي از شرکت هاي وابسته به شرکت فن آوري هاي نوين هريس است که به صورت تخصصي خدمات رزرواسيون آنلاين متصل به برنامه پذيرش هريس را ارائه مينمايد .

هريس پلاس در سه حوزه خدمات رزرواسيون آنلاين خود را ارائه مينمايد .

  1. ارائه پورتال رزرواسيون آنلاين به هتل ها
  2. ارائه زير ساخت ساين به آژانس ها
  3. ارائه زير ساخت API به سامانه ها و OTA ها

در ادامه به تفکيک به توضيح اين خدمات مي پردازيم :

ارائه پورتال :
Card image cap

کليه هتل هايي که از نرم افزار پذيرش هريس استفاده ميکنند ميتوانند نرم افزار رزواسيون آنلاين را نيز به صورت رايگان دريافت نموده و آدرس پورتال رزرواسيون خود را روي دکمه رزرو آنلاين سايت هتل قرار داده و اقدام به رزرو آنلاين توسطسايت خود نمايند .

ارائه ساين :
Card image cap

هتل هايي که مجهز به سيستم رزرواسيون آنلاين هستند ميتوانند در برنامه پذيرش براي گروه هاي خود نام کاربري و کلمه عبور توليد نموده و به آژانس ها و گروه هاي طرف قرارداد خود امکان ساين بدهند . گروه ها و آژانس ها از طريق اين نام کاربري و کلمه عبور ميتوانند در هر ساعت از شبانه روز از طريق پورتال سايت هتل لاگين نموده و اقدام به رزرو نمايند .

ارائه API :
Card image cap

کليه آژانس ها ، گروه ها و OTA ها يي که از سايت پر بازديد بهره مند هستند و قصد فروش اتاق هتل ها را روي سايت خود دارند ميتوانند مستندات هريس را که تحت عنوان اي پي آي ارائه ميگردد از هريس پلاس دريافت نموده و روي سايت خود پياده سازي نمايند

شرکت هايي که اقدام به پياده سازي اي پي آي هريس نموده و در موفق به انجام تست نهايي روي هتل تستي ارائه شده شوند ، نام آنها در برنامه پذيرش هريس براي نمايش به پرسنل هتل ثبت ميگردد. هتل ها با مشاهده نام اين شرکت ها اين امکان را دارند که به آنها جهت استفاده از اي پي آي مجوز استفاده بدهند .

آنلاين صد در صدي :

از آنجايي که همه موارد بالا به صورت آنلاين به برنامه پذيرش متصل است ميتوان اين سيستم را تنها سيستم آنلاين واقعي در نظر گرفت.

هنگامي که مهمان يا کاربر اقدام به جستجوي اتاق مينمايد ، در لحظه سيستم اتاق هاي تخصيص شده توسط هتل را بررسي و نتيجه را به کاربر نمايش ميدهد .

هنگامي که مهمان يا کاربر وارد درگاه بانکي ميشود سيستم به صورت خودکار يک اتاق را براي وي به مدت 10 دقيقه لاک ميکند تا اين اتاق توسط شخص ديگري خريداري نشود . اين کار باعث ميشود که هرگز يک اتاق به دو نفر فروخته نشود .

زماني که کاربر مبلغ رزرو را انحام ميدهد عمليات بوک انجام شده و اطلاعات کاربر و پرداخت وي در برنامه پذيرش ثبت ميگردد.

;
Card image cap
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد . سیستم جامع نرم افزاری هریس با بیش از 30 زیر سیستم در دو بخشFront Office و Back Office و ارتباط کامل درون و بین سیستمی و برخورداری از محیط کاربرپسند (User Friendly ) توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت هتل داری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند