تهران-هفت تیر-خیابان بهارمستیان-بن بست اول - پلاک 1- واحد 3 info@harrisnmewtech.ir 88326503
ورود
طراحي سايت

قالب نيمه آماده:

کليه ي هتل هايي که از سايت مناسب بهره مند نيستند و يا اصلا سايتي ندارند ميتوانند با هزينه اي اندک نسب به طراحي يک سايت سفارشي و گران اقدام به خريد اين قالب نمايند . اين قالب داراي پنل اختصاصي جهت مديريت بوده و نيازي به پشتيباني سالانه ندارد. هاست و دامين بر عهده مشتري بوده و سالانه توسط هتل تمديد ميگردد. در اين قالب سيستم رزرواسيون آنلاين به بهترين شکل پياده سازي و ارائه گرديده است . جهت مشاهده قالب ميتوانيد روي تصوير زير کليک کنيد .

Card image cap

جهت سفارش طراحي اين قالب مخصوص سايت خود ميتوانيد از طريق بخش تيکتينگ سايت درخواست خود را ارسال نموده و يا با شماره تلفن هاي زير تناس حاصل فرماييد .

  • 88326503
  • 88323493
  • 88594165
  • 09124504926
;
Card image cap
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد . سیستم جامع نرم افزاری هریس با بیش از 30 زیر سیستم در دو بخشFront Office و Back Office و ارتباط کامل درون و بین سیستمی و برخورداری از محیط کاربرپسند (User Friendly ) توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت هتل داری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند