تهران-هفت تیر-خیابان بهارمستیان-بن بست اول - پلاک 1- واحد 3 info@harrisnmewtech.ir 88326503
ورود

ارائه API به OTA ها

ارائه API :

کلیه آژانس ها ، گروه ها و OTA ها یی که از سایت پر بازدید بهره مند هستند و قصد فروش اتاق هتل ها را روی سایت خود دارند میتوانند مستندات هریس را که تحت عنوان ای پی آی ارائه میگردد از هریس پلاس دریافت نموده و روی سایت خود پیاده سازی نمایند . شرکت هایی که اقدام به پیاده سازی ای پی آی هریس نموده و در موفق به انجام تست نهایی روی هتل تستی ارائه شده شوند ، نام آنها در برنامه پذیرش هریس برای نمایش به پرسنل هتل ثبت میگردد. هتل ها با مشاهده نام این شرکت ها این امکان را دارند که به آنها جهت استفاده از ای پی آی مجوز استفاده بدهند

آنلاین صد در صدی :

از آنجایی که همه موارد بالا به صورت آنلاین به برنامه پذیرش متصل است میتوان این سیستم را تنها سیستم آنلاین واقعی در نظر گرفت. هنگامی که مهمان یا کاربر اقدام به جستجوی اتاق مینماید ، در لحظه سیستم اتاق های تخصیص شده توسط هتل را بررسی و نتیجه را به کاربر نمایش میدهد .

هنگامی که مهمان یا کاربر وارد درگاه بانکی میشود سیستم به صورت خودکار یک اتاق را برای وی به مدت 10 دقیقه لاک میکند تا این اتاق توسط شخص دیگری خریداری نشود . این کار باعث میشود که هرگز یک اتاق به دو نفر فروخته نشود . زمانی که کاربر مبلغ رزرو را انحام میدهد عملیات بوک انجام شده و اطلاعات کاربر و پرداخت وی در برنامه پذیرش ثبت میگردد.

Card image cap

مربوط به سامانه یا OTA

ارسال تیکت درخواست مستندات API

سامانه هایی که از سایت پربازدید برخوردارند و تمایل به فروش اتاق روی سایت خود را دارند میتوانند از طریق ارسال تیکت در سایت هریس پلاس مستندات API را درخواست نمایند . دریافت نام کاربری و کلمه عبور برای لاگین و ارسال تیکت به صورت تلفنی انجام میشود. .

دریافت مستندات و پیاده سازی

در تیکت ارسال شده آدرس پیج جهت ملاحظه مستندات ارسال میگردد.

دریافت نام کاربری و کلمه عبور جهت تست رزرو

در تیکت ارسال شده مشخصات کامل درخوواست کننده API توسط شرکت دریافت و نام کاربری و کلمه عبور جهت انجام تست ارسال میگردد.

تست نهایی

پس از پیاده سازی و انجام تست ها ، تست نهایی توسط کارشناسان هریس پلاس تائید میگردد.

ثبت عنوان سامانه یا OTA در برنامه پذیرش هتل

پس از تائید کارشناسان هریس پلاس و تائید پیاده سازی API توسط آنان ، عنوان سامانه در برنامه پذیرش هتل ها ثبت میشود و هتل ها میتوانند بر اساس قراردای که با سامانه دارند اقدام به دادن مجوز استفاده از API نمایند .

مربوط به هتل

ایجاد گروه

گروه یا آژانسی که تمایل دارید به او مجوز استفاده از API بدهید حتما باید در قسمت گروه ها در برنامه پذیرش وجود داشته باشد . (آموزش ایجاد گروه در پروسه آموزش ارائه میگردد)

ایجاد تیپ قراردادی

هر گروه و یا آژانسی برای استفاده از سیستم API باید در بازه های زمانی مختلف تخفیفات خود را از طریق سیستم دریافت نماید . برای تنظیمات بازه زمانی و قیمت ها و تخفیفات باید در برنامه پذیرش تیپ های قراردادی را ایجاد و تنظیم نمود . (آموزش ایجاد و تنظیم تیپ قراردادی در پروسه آموزش ارائه میگردد)

اتصال گروه به تیپ قرادادی

برای آنکه هر گروه از تخفیفات مختص خود بهره مند شود باید در برنامه پذیرش گروه را به تیپ قراردای مخصوص خودش لینک نمایید . (آموزش لینک گروه به تیپ قرادادی در پروسه آموزش ارائه میگردد)

دادن دسترسی ها

گروه ها برای استفاده از API دسترسی هایی دارند که توسط هتل در برنامه پذیرش برای آنها تنظیم میگردد . (آموزش دادن دسترسی ها در پروسه آموزش ارائه میگردد)

دادن مجوز به گروه یا سامانه جهت استفاده از API

هتل میتواند از طریق لیست مشتریان آنلاین کلیه سامانه ها و OTA هایی که API را پیاده سازی کرده اند ملاحظه و در صورت تمایل مجوز استفاده از API را بدهد .

Card image cap
شرکت مهندسی فن آوری های نوین هریس با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه سیستم جامع نرم افزاری هتل داری و تحت پوشش داشتن بیش از هزار هتل و مرکز اقامتی در سطح کشور در حال حاضر یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های صاحب نام در این زمینه در ایران می باشد . سیستم جامع نرم افزاری هریس با بیش از 30 زیر سیستم در دو بخشFront Office و Back Office و ارتباط کامل درون و بین سیستمی و برخورداری از محیط کاربرپسند (User Friendly ) توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت هتل داری در بخش های خصوصی و دولتی برای خود رقم زند